joomla template

Nustatymai

Jūs esate čia: Home » Paslaugos » Putplasčio pjovimas
Sekmadienis, 21 Lie 2024

Putplasčio pjaustymas ir dekoravimas

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF


putplascio_pjovimo_stakles

 

 • Skaičiai ir putplasčio
 • Raidės ir putplasčio
 • Paveiksliukai iš putplasčio
 • Paslaugų kainininkas
 • Apie putplasti ir jo pjovimą
 • Atlikti darbai iš putplasčio
 •  

  Putų polistirolas – pati patogiausia dekoravimo medžiaga. Spręskite patys tai lengva ir paprastai montuojama medžiaga. Iš jos galima pagaminti viską, ko panorėsite, o po to nudažyti ar padengti kita medžiaga.

  Profesionalus raidžių pjaustymą iš putų polistirolo reklamos gamyboje šis būdas paskutiniu metu ypač populiarus. Paprastos iškabos jau nieko nestebina, o tūrinės raidės padaro įspūdį ir atkreipia į save dėmesį. Tūrinių raidžių pjaustymas iš putų polistirolo tiks bet kokiam reklaminiam renginiui – parodoms, banketams, prezentacijoms, o taip pat vestuvėms ir foto sesijoms. Ir tokio tikrai neturės kiti!

  Figūrinis putų polistirolo pjaustymas turi plačias galimybes. Putų polistirolas – lengva ir ekologiška medžiaga, jis atsparus atmosferos poveikiams ir naudojamas visur. Nesvarbu ar tai lauko iškaba ar pakuotė, putų polistirolo gaminiai nedeformuoja.

  Iš putų polistirolo gaminami įvairaus sudėtingumo gaminiai. Putų polistirolą lengva apdoroti ir transportuoti, bei medžiagos kaina nėra aukšta. Pagal gaminio tipą ir paskirtį, naudojami skirtingų storių ir tankumų putų polistirolo lapai. Tokiu būdu, figūrinis putų polistirolo pjovimas yra optimaliausias, pagal visus parodymus, būdas siekiant gauti aukštos kokybės, gražius ir nebrangius gaminius.

  Gaminių ir figūrų iš putų polistirolo tipai Jus turbūt matėt formas is putų polistirolo buitinių ar medicinos prietaisų pakuotės dėžėse – tokie gaminiai gaminami pasitelkus tą patį figūrinį pjaustymą.


  Daugiau informacijos mob. +37067923646 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

   


  putplascio raides

  skaiciai is putplascio

  zodziai is putplascio dazyti

  putplascio dekoras