joomla template

Nustatymai

Jūs esate čia: Home » Darbų galerija » Gyvūnų žetonai
Sekmadienis, 21 Lie 2024

Gyvūnų žetonai

 

Tegul žetono su adresu niekada neprireiks Jūsų augintiniui, bet tegul jis visada būna su juo.

 

 

graviruoti_zetonai_gyvunams

 

 

Mes visi bijome, kad pūkuotas mažylis nutruks nuo pavadėlio ir pabėgs nežinoma linkme. Jis nemoka kalbėti, negali paaiškinti, kur gyvena. Medalionas ant šuns antkaklio gali būti tuo siūleliu, kuris padės jį rasti.

 

sunu_zetonas_graviruotas

 

Adresui užrašyti tinka bet koks medalionas. Svarbu, kad jį būtų galima patikimai pritvirtinti prie antkaklio. Ant šuns medaliono galima graviruoti viską ką tik Jums leidžia fantazija. Galima taip pat graviruoti QR kodą su nuoroda į Jūsų kontaktus. Bet dažniausiai vienoje pusėje graviruojamas gyvūno vardas, o kitoje šeimininko kontaktai ir prašymas atvesti namo.

 

kaciu_zetonai_graviruoti

 

Jus kada nors ieškojote dingusio augintinio? Be atpažinimo ženklų gyvūną dideliame mieste rasti beveik neįmanoma. Paprastas sprendimas – padaryti medalioną (žetoną) su adresu. Puiki išvaizda ir nepriekaištinga, mūsų medalionų, kokybė papildys ir pabrėž, Jūsų augintinio grožį.

 

zetonai_gyvunamssunu_zetonas_graviruotaskaciu_zetonai_graviruoti

 

 

Medalionas tarnaus ne tik kaip papuošalas, kitoje pusėje mes išgraviruosime gyvūno vardą ir šeimininko kontaktus, kad su Jumis susisiektų ir grąžintų augintinį. Madingas aksesuaras miesto sąlygomis tampa būtina saugumo priemone.

Žetonai patikimai tvirtinamas prie antkaklio, nesušlampa ir neatsisega judant. Tokio žetono dėka augintinio gyvenimas tampa saugesniu, o Jūs jausitės ramiau.

Tegul medaliono su adresu niekada neprireiks Jūsų augintiniui, bet tegul jis visada būna su juo. Nepameskite savo augintinių!

 

 

Mobl: +37067923646

E-paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai